Wypożyczalnia okularów

Chcesz odpocząć od pracy, szkoły i codziennych obowiązków? Poczuć i doświadczyć nowych, niezapomnianych emocji? Salon VR Łomża ma na to sposób! Przełam rutynę i zanurz się w niesamowitym świecie VR bez wychodzenia z domu! Przy okazji możesz nauczyć się nowych umiejętności i rozruszać całe ciało. Ulga dla duszy i ciała. 🙂  

Zapewniamy, że przygoda jaką przeżyjesz, sprawi, że ta rozrywka na stałe wpisze się w Twoje życie. Śmiech, łzy, krzyk, przełamywanie lęków – dzięki VR wywołujemy pełną gamę emocji dla każdego.

Salon VR Łomża

oferuje wypożyczenie gogli Oculus Quest. Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych zestawów VR’owych. Pod drzwi Twojego domu dostarczymy zestaw Oculus Quest, który zawiera: zestaw słuchawkowy, dwa kontrolery dotykowe, baterie AA, zasilacz, podkładkę do okularów oraz kabel do ładowania.

Dzięki dostosowaniu Sprzętu do każdych panujących warunków, możesz grać stojąc lub siedząc, niezależnie czy znajdujesz się na dużej przestrzeni czy w ciasnym pomieszczeniu.

Kontrolery dotykowe Oculus pozwalają jeszcze bardziej „urzeczywistnić” wirtualny świat/ przenieść się do innego świata, dzięki nim możesz wykonywać przeróżne gesty, ruchy, rzuty i wymachy.

Na goglach Oculus Quest

są zainstalowane pełne wersje gier:

Notes on Blindness, National Geographic Explore VR, The Under Presents, Space Explorers, Sphere Toon – VR Comic, Home After War, Elven Assassin, Virtual Desktop, Creed: Rise to Glory, The Thrill of the Fight, Pistol Whip, SUPERHOT VR, Adam Savage’s Tested VR, Half + Half, Jurassic World, Epic Roller Coasters, Henry, The Key, Bait!, Titans of Space PLUS, FREEDIVER: Triton Down, Skyworld: Kingdom Brawl, Richie’s Plank Experience, Guns’n’Stories: Bulletproof VR, Mini Motor Racing X, Beat Saber, Rec Room, Vader Immortal: Episode I, Vader Immortal: Episode II, Vader Immortal: Episode III, Mission: ISS, Elixir, Within, Oculus First Contact, Echo VR, First Steps.

Zestaw na Oculus Quest zawiera 36 gier.

Płatność za wypożyczenie Sprzętu gotówką bądź za kartą oraz za pośrednictwem PayPal.

Cennik wypożyczenia:

  • Jeden dzień – 80 zł
  • Dwa dni – 140 zł
  • Trzy dni – 200 zł
  • Kaucja – 400 zł

Dostawa i odbiór pod adresem wypożyczenia – 50 zł. Dostawa na terenie Łomży oraz okolice w promieniu do 25 km.

Odbiór osobisty po wcześniejszym ustaleniu terminu pod adresem:    18 – 400 Łomża, ul. Polowa 16.

Zapraszamy do składania zamówień poprzez stronę oraz pod numerem 575 – 506 – 909.

W drodze o bezpieczeństwo naszych Klientów każdy zestaw gogli Oculus Quest po powrocie z wypożyczenia jest przez nas dokładnie czyszczony i dezynfekowany. Do każdego zestawu na wypożyczenie dorzucamy za darmo jednorazową, ochronną opaskę na oczy. Każda kolejna sztuka to 50 gr.

Nasi Partnerzy

Wirtualna Rzeczywistość na Twoim weselu i imprezie!
Fundacja "Ja i Ty"
NEGRESKO
Bona - bogactwo smaków
HEXABANK
SAlon vr big logo

Dane Kontaktowe:

Polowa 16, 18-400 Łomża

Tel: 575 506 909

Mail: vrlomza@gmail.com

Instagram salon vrFacebook Salon VR

Rezerwacje na stronie są obsługiwane przez system elektronicznych płatności PAYPAL