Headset VR 1 icon

Regulamin korzystania z usług Salonu VR Łomża

1. Poprzez zakup Usługi klient oświadcza, że zapoznał się z Regulaminem, i że go akceptuje.
2. Z naszych usług korzystać mogą osoby powyżej 16 roku życia samodzielnie i na własną odpowiedzialność, zaś osoby od 6 do 16 roku życia w obecności opiekuna.
3. Korzystanie ze sprzętu przez kobiety w ciąży, osoby u których występują problemy z błędnikiem, epizody epileptyczne lub stwierdzone zostały choroby psychiczne, choroby serca, itp. możliwe jest po przeprowadzeniu wcześniejszego przygotowania i z zachowaniem szczególnej opieki przez opiekuna/osobę towarzyszącą/terapeutę/wychowawcę oraz obsługę lokalu.
4. W przypadku zauważenia jakichkolwiek niepokojących objawów, należy przerwać korzystanie ze sprzętu oraz powiadomić obsługę.
5. Każdy klient Salon VR Łomża korzysta ze sprzętu i usług na własną odpowiedzialność.
6. W przypadku zamówienia stanowiska na określoną godzinę, stanowisko oczekuje na klienta 15 minut, po upływie tegoż czasu, stanowisko może
zostać oddane innemu klientowi.
7. W przypadku przerwy w korzystaniu spowodowanej usterką sprzętu klient ma prawo do odpowiedniego wydłużenia wizyty.
8. Klient może testować własne tytuły gier za wcześniejszą zgodą obsługi.
9. Na terenie Salonu VR obowiązuje absolutny zakaz palenia papierosów i spożywania alkoholu oraz używania innych środków odurzających oraz psychoaktywnych.
10. Obsługa może odmówić świadczenia usług, oraz wyprosić klienta, jeśli nie stosuje się do jej poleceń, zachowuje się w sposób nieodpowiedni lub jego stan wskazuje na bycie pod wpływem środków psychoaktywnych.
11. Salon VR nie odpowiada za rzeczy pozostawione przez klientów.
12. Za szkody materialne spowodowane w czasie seansu spowodowane nieodpowiednim korzystaniem ze sprzętu, odpowiedzialność ponosi klient.
13. Wszystkie osoby korzystające z usług oraz przebywające na terenie działalności Salon VR Łomża są zobowiązane do przestrzegania niniejszego Regulaminu.

Headset VR 2 icon

Nasi Partnerzy

Wirtualna Rzeczywistość na Twoim weselu i imprezie!
Fundacja "Ja i Ty"
NEGRESKO
Bona - bogactwo smaków
HEXABANK
SAlon vr big logo

Dane Kontaktowe:

Polowa 16, 18-400 Łomża

Tel: 575 506 909

Mail: vrlomza@gmail.com

Instagram salon vrFacebook Salon VR

Rezerwacje na stronie są obsługiwane przez system elektronicznych płatności PAYPAL